Skip to main content

Hustič pneumatík CA 100 je určený pre samoobslužné hustenie pneumatík osobných, nákladných automobilov a inej dopravnej techniky. Konštrukčné riešenie umožňuje jeho umiestnenie na voľných i krytých plochách pri čerpacích staniciach PHM, v dopravných spoločnostiach, pri autoumyvárňach na parkoviskách a pod.

Zariadenie tvori kompaktnú skriňu z nerez oceli so zabudovaným kompresorom a riadiacim systémom, ktorý prostredníctvom ovládacieho dotykového displeja zabezpečuje automatickú prevádzku. Po pripojení hadice na ventil hustenej pneumatiky, automaticky dochádza k zmeraniu tlaku v pneumatike a k automatickému zvýšeniu, alebo zníženiu tlaku na vopred nastavenú hodnotu.

STIAHNUŤ PROSPEKT

Další přednosti zařízení:

  • 3 varianty riešení ovládacieho panelu
  • výkonný a spoľahlivý agregát od českého výrobcu
  • riešenie zásobníku vzduchu nevyžaduje periodické revíze
  • celonerezové prevedenie
  • možnosť lakovania plášťa do požadovaného odtieňa RAL
Hmotnosť 75kg
Rozmery 550 x 410 x 1500 (š x h x v)
Napäťová sústava 400 V – AC 50 Hz
230 V – AC 50 Hz
Elektrický príkon 0,9 kW
1,2 kW
Menovitý proud 2,3 A
5,0 A
Max. pracovný tlak 9,5 bar