Kto sme:

Sme spoločnosť výrobno-obchodného charakteru, ktorá pôsobí na českom trhu od roku 1991. Firma Šebesta, spol. s r.o. nadviazala na výrobný program Strojnej traktorovej stanice Kyjov, ktorá bola založená v roku 1956 a venovala sa výrobe technológií chemických čistiarní odpadových vôd kontaminovaných ropnými látkami. V roku 1991 bola firma sprivatizovaná a má meno Šebesta, spol. s.r.o.. V súčasnosti naša spoločnosť zamestnáva 90 ľudí a disponuje plným technickým a technologickým vybavením pre realizáciu vývoja výroby, dodávok technológií a stavieb pre odbor autoumyvárenstva.

Čím sa zaoberáme:

Vývoj, výroba, predaj, dodávky, servis technológií a stavieb na prevádzku dopravných umývačiek a manipulačnej techniky.
Táto ucelená výrobná a dodávateľská činnosť zahrňuje:

• Vysokotlakové umývacie agregáty pre samoobslužné prevádzky autoumyvární
  • Vysokotlakové agregáty s možnosťou recyklácie odpadových vôd
  • Technológie pre chemické kontinuále /nepretržité/ čistenie odpadových vôd
  • Technológie pre chemické diskontinuálne /prerušované/ čistenie odpadových vôd
  • Recyklačné systémy odpadových vôd
  • Biologické recirkulačné ČOV pre prevádzku umývačiek automobilov
  • Montované stavby autoumývačiek pre osobné a nákladné autá
  • Príslušenstvo – hustiče pneumatík, vysávače, stojany na prášenie

Naši partneri:

Do roku 2006 bolo zrealizovaných viac než 950 realizácií v ČR a v zahraničí. Technológie slúžia v prevádzkach umývačiek petrolejárskych nadnárodných spoločnostiach SHELL, OMV, TOTAL, JET CONOCO, AGIP, ESSO, ARAL, LUKOIL, v prevádzkach tuzemských spoločností BENZINA, ROBIN OIL, KM PRONA, PAPOIL, EUROOIL, PARAMO, SLOVNAFT, POHONA, DEA, PETRA, ROKAS v prevádzkach značkových autoservisov značiek Škoda, Opel, Volkswagen, Nissan, Peugeot, Audi, Fiat, Hyundai, Honda, Citroen, Renault, Seat, Ford, Porsche, BMW, Mercedes, Mazda, Mitsubishi, Toyota, Kia, v prevádzkach umývačiek hasičských záchranných zborov, správy a údržby ciest a diaľnic, rýchlej záchrannej služby, polície, úradov, podnikových umývačiek, dopravných podnikoch a firmách, ale aj v celej rade umývacích súkromných čerpacích staníc, servisov a autosalónov.

Čistiarne sú v súčasnej dobe v prevádzke spolu s kefovými umývacími linkami zn. Christ, California Klendiest, Ceccato, WashTec, Istobal, Wap, Kärcher, Mototrans, Tamermatik, Wesumat, Trendex a s ručnými vysokotlakovými umývačkami WAP, Kärcher, Frank, Ehrle, Kranzle ai.

Čo je cieľom našej činnosti:

Plná spokojnosť zákazníka s dodávkou a prevádzkou nami vyrobených a dodaných stavieb a zariadení.

Výber z konkrétnych nami realizovaných dodávok je možné zaslať na požiadanie.