Skip to main content

RECIRKULAČNÁ BIO ČISTIAREŇ
ODPADOVÝCH VÔD Z AUTOUMYVÁRNÍ

Čistiareň odpadových vôd založená na princípe účinku bioenzymatických prípravkov s následnou mechanickou dofiltráciou:

  • pri čistení a úprave vôd z prevádzky autoumyvární a v recirkulačných systémoch umývacích liniek automobilov a strojov.

REBEKA je hlavnou súčasťou stavebnicového systému technológie čistenia odpadových vôd z autoumyvární, ktoré ďalej tvoria zberný žľab, sedimentačnú šachtu a sorpčný filter. Z čistiarni odpadových vôd REBEKA CB sú vyrábané z nerezovej ocele DIN 1.4404 a sú vybavené riadiacim systémom zabezpečujúcim plne automatickú prevádzku s vyzualizáciou všetkých prevádzkových stavov.

Typ: REBEKA CB
Hmotnosť: 150 kg
Rozmery (š x h x v): 1,60 x 0,75 x 1,70 m
Optimálny výkon: 3,5 m3/h
Príkon: 1,20 kW