Skip to main content

Stavby autoumyvární sú navrhované a vyrábané ako jednoduché montované, tepelne zinkované konštrukcie. Spôsobom oplášťovania a prevedenia sú vyrábané pre celoročnú prevádzku s využitím sendvičových tepelne izolačných panelov, prípadne iných konštrukčných oplášťovacích prvkov. Jedná sa o materiály z vysokou životnosťou, s výborne tepelne izolačnými vlastnosťami a jednoduchou údržbou. Neoddeliteľnou súčasťou stavieb je vždy technologická miestnosť, ktorá slúži na umiestnenie technológie ČOV, technológia umývania, prípadne ďalšieho vybavenia doplňujúceho komplexnosť služieb (vysávače, plniče vzduchu a pod.).

Možnosti realizácii:

 

  • samooblužné autoumyvárne s ručným vysokotlakovým umývaním v rôznom prevedení (jednoboxové, viacboxové)
  • autoumyvárne s portálovou alebo reťazovou umývacou linkou pre osobné a úžitkové autá
  • autoumyvárne na umývanie nákladných automobilov a inej dopravnej techniky

Výber z už realizovaných stavieb